• USD 28.1
  • EUR 32.1
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Українським прикордонникам передали чергову партію гелікоптерів Airbus

У межах контракту з Францією українські прикордонники отримали ще два гелікоптери компанії Airbus, які мають посилити охорону кордону у Харківській області

Вертоліт Airbus H-125
Вертоліт Airbus H-125
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у заяві Держприкордонслужби, передає "ДС".

Техніка 13 січня прибула в аеропорт "Харків" Йдеться про два нові гелікоптери Airbus H-125, які поповнили авіапарк Харківської окремої авіаційної ескадрильї ДПСУ.

Перші вертольоти за українсько-французьким контрактом ДПСУ взяло на озброєння ще у січні 2020 року. Наразі прикордонне відомство України має вже 7 вертольотів Н-125 французької компанії Airbus. Також триває розбудова необхідної інфраструктури для ефективного використання вертольотів в охороні кордону.

Частина гвинтокрилів оснащена супутниковими передавачами, гучномовцями, системами цифрового зв'язку, камерами з високою роздільною здатністю та аварійним спорядженням для плавання.

Вертольоти Україна отримує в межах урядової угоди з Францією щодо створення єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту. Україні мають передати 55 нових зразків авіатехніки. З них Держприкордонслужба отримає 24 нових вертольоти.

Також частина льотного та технічного складу прикордонних авіаескадрилей навчалися експлуатувати та обслуговувати H-125 у Франції — в Центрі підготовки Airbus.

Як повідомляла "ДС", 9 грудня Україна отримала два нові вертольоти компанії Airbus. Крім того, 21 грудня до Києва прибули два гвинтокрили Н-145(D3) Airbus Helicopters, які використовуватимуться для потреб поліції.

Наприкінці листопада Державна прикордонна служба отримала два нові французькі гелікоптери Н-125 Airbus Helicopters, які направлять на кордон із Республікою Білорусь.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua