• USD 29.3
  • EUR 30.7
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

Український суд заарештував майно, рахунки та корпоративні права російської "Татнафти"

Суд наклав арешт на рухоме та нерухоме майно, рахунки та корпоративні права групи компаній, заснованих російською нафтовою компанією "Татнафта"

Реклама на dsnews.ua

Про це 31 травня повідомило Державне бюро розслідувань, повідомляє "ДС".

У ГБР наголосили, що "Татнафта" постачає нафтопродукти для потреб підрозділів міністерства оборони Російської Федерації.

"Наразі заарештовано 115 об'єктів нерухомого майна: нафтобази, заправні станції, нежитлові будівлі, земельні ділянки, 118 бензовозів та автомобілів", – додали у відомстві.

Тільки вартість корпоративних прав підприємств та рухомого майна становить близько 400 млн. грн. Після оцінки нерухомого майна сума може зрости до 2 млрд. грн., додали в ГБР.

Арешт майна провели у рамках розслідування за ч. 3 ст. 110-2 Кримінального кодексу України про фінансування дій, що здійснюються з метою насильницької зміни або повалення конституційного ладу, захоплення державної влади.

Активи будуть передані до Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА), для здійснення заходів з управління ними.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua