• USD 36.6
  • EUR 37.8
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

"Укргазвидобування" надасть гранти школам, постраждалим від війни та окупації

13 шкіл отримають гранти для відновлення своєї роботи в межах спільного проекту Укргазвидобування та Центру "Розвиток КСВ"

Реклама на dsnews.ua

Загальний фонд грантів, виділений Укргазвидобуванням, становить 500 тис. грн. Це допоможе вже у вересні відновити навчання школярів у дистанційному форматі, передає "ДС" з посиланням на Нафтогаз.

Деякі школи, які перебували в містах та селах під окупацією, частково або повністю зруйновані. Попри це, вчителі сподіваються на відновлення навчання дітей восени в дистанційному форматі. Саме тому більшість заявок стосуються придбання комп’ютерної техніки. Кожна з 13-ти визначених шкіл отримає на свої потреби близько 40 тис. грн.

Початок прийому заявок на виділення грантів від шкіл, які постраждали від воєнних дій або від окупації, Укргазвидобування разом з Центром "Розвиток КСВ" оголосили на початку червня. З того часу надійшло 46 заявок із 10-ти областей переважно півночі та сходу країни.

"Розвиток освіти – один із ключових напрямів соціальної діяльності Укргазвидобування. Ми допомагали школам раніше, і не можемо залишатися осторонь у найскладніші часи. Грантовий проект для постраждалих шкіл не вирішить усіх їхніх проблем, але допоможе у вирішенні найтерміновіших питань, пов’язаних з підготовкою до нового навчального року", – зазначив Юрій Солончук, управитель з регіонального розвитку та загальних питань Укргазвидобування.

    Реклама на dsnews.ua