• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

Уряд підвищив виплати ще одній категорії військових

Кабмін прийняв рішення про підвищення виплат військовим, які перебувають в зоні бойових дій та/або беруть участь в операції деокупації чи перебувають в оточенні

Реклама на dsnews.ua

Із жовтня Постановою Кабінету Міністрів України від 8 жовтня 2022 р. № 1146 внесено зміни до Постанови від 28 лютого 2022 р. № 168 "Питання деяких виплат військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, поліцейським та їх сім'ям під час дії воєнного стану", передає "ДС".

Відповідно, деякі категорії військових отримали право на виплату 100 тис. грн замість 30 тис. грн за участь у бойових діях.

Зміни внесені в пункт 1 Постанови.

Постановою від 28 лютого зазначалося, що на період дії воєнного стану військовослужбовцям Збройних Сил, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки, Головного управління розвідки Міністерства оборони, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Управління державної охорони, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, Державної спеціальної служби транспорту, військовим прокурорам Офісу Генерального прокурора, особам рядового і начальницького складу Державної служби з надзвичайних ситуацій, співробітникам Служби судової охорони, особам начальницького складу управління спеціальних операцій Національного антикорупційного бюро та поліцейським, а також особам рядового і начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби, які несуть службу в органах і установах зазначеної Служби в межах територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), виплачується додаткова винагорода в розмірі до 30 000 гривень пропорційно в розрахунку на місяць.

При цьому особам рядового і начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби така винагорода виплачується пропорційно часу проходження служби в розрахунку на місяць. А тим з них, хто бере безпосередню участь у бойових діях виплата збільшувалася до 100 тис. грн пропорційно протягом місяця.

Тепер з жовтня 2022 з переліку виключено співробітників Державної кримінально-виконавчої служби ― особам рядового і начальницького складу ДКВС, які несуть службу в органах і установах ДКВС в межах територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), не буде виплачуватися додаткова винагорода в розмірі до 30 000 грн.

Замість цього рядовим та ДКВС, що залучаються Головнокомандувачем Збройних Сил до складу оперативно-стратегічного угруповання відповідної групи військ для безпосередньої участі у бойових діях або забезпечення здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії, перебуваючи безпосередньо в районах проведення воєнних (бойових) дій у період здійснення зазначених заходів виплачується 100 тис. грн пропорційно з розрахунку на місяць відповідно до часу участі в заходах.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua