• USD 36.6
  • EUR 35.2
  • GBP 39.4
Спецпроєкти

USAID допоможе Держмитслужбі розбудувати кіберзахист митниці

Керівництво Державної митної служби України зустрілось із представниками місії USAID та домовилось про створення робочих груп для зміцнення ІТ-інфраструктури української митниці

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні Державної митної служби, передає "ДС".

Повідомляється, що в.о. голови Держмитслужби В'ячеслав Демченко зустрівся у посольстві США із заступницею директора місії USAID Сюзаною К. Кутор з метою обговорення розбудови кіберзахисту митної адміністрації.

Також участь у зустрічі взяли заступники голови Держмитслужби Владислав Суворов та Олег Ніколайчук і директор Департаменту міжнародної взаємодії Микола Князевич.

Демченко поінформував присутніх про заходи, які вжила Держмитслужба, щоб забезпечити безперебійну роботу митниці у перші тижні війни. Також очільник Держмитслужби подякував за підтримку, яку уряд і народ США надає Україні у протистоянні військовій агресії Росії: за підтримки донорських організацій розгортаються програми із розширення автомобільних і залізничних пунктів пропуску, відбувається автоматизація процесів.

Представники Держмитслужби розповіли про процес реформування органу, цифровізацію митниці та основні здобутки в цьому напрямку. При цьому наголосили на потребі зміцнення ІТ-складової Служби, зумовленій потенційною небезпекою від агресора.

"Держмитслужба звернулася саме до USAID, знаючи з власного досвіду спроможності щодо швидкої і ефективної реалізації подібних проєктів", — йдеться у повідомленні.

Результатом зустрічі стала домовленість між сторонами створити робочі групи для зміцнення ІТ-інфраструктури митниці. Учасники висловили впевненість у подальшій плідній співпраці.

    Реклама на dsnews.ua