• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

Усі звільнені у суботу українці знаходяться в незадовільному стані в лікарні, — представник ГУР

Звільнені у суботу, 4 лютого, з російського полону українські бійці перебувають у незадовільному стані, всі вони в лікарні

Реклама на dsnews.ua

Про це заступник начальника ГУР Дмитро Усов сказав під час зустрічі з керівником ОПУ Андрієм Єрмаком, передає "ДС" із посиланням на сайт президента.

Усов зауважив, що стан здоров’я звільнених із російського полону бійців незадовільний. Зараз усі вони перебувають у лікарні й отримують першу медичну допомогу. Попереду на них чекає лікування та реабілітація.

У свою чергу, Єрмак наголосив, що звільнені з полону мають отримати першу медичну допомогу, пройти всі необхідні обстеження, за потреби – мають бути поставлені діагнози.

"Держава має можливості, щоб надати необхідну підтримку й допомогу. Безумовно, треба забезпечити зустріч воїнів із рідними. І потім, у разі необхідності, вирішувати питання виїзду на лікування за кордон", — сказав він.

Єрмак зазначив, що підготовка цього обміну тривала понад місяць. Над ним працювала велика команда, зокрема Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими, представники всіх відомств, а також Офісу президента під безпосереднім контролем Володимира Зеленського. 

Разом з тим, виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ Ігор Клименко повідомив, що серед звільнених є представник Нацгвардії, якого раніше вважали зниклим безвісти.

Нагадаємо, 4 лютого Україна провела ще один великий обмін полоненими. Додому вдалося повернути 116 людей.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua