• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 35.5
Спецпроєкти

Звільнений з "Нафтогазу" радник Вітренка пояснив, навіщо купив Bentley під час війни

НАК "Нафтогаз" оголосив про звільнення радника голови правління компанії Олега Діденка після публікації у ЗМІ матеріалів про купівлю ним автомобіля Bentley Bentayga 2022 року випуску вартістю $500 000. Водночас Діденко пояснив, що хотів перепродати авто своєму другу, а курсова різниця мала піти на благодійність

Логотип компанії
Логотип компанії / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про звільнення Діденка компанія повідомила на своїй Facebook-сторінці, передає "ДС".

"Олега Діденка звільнено з НАК "Нафтогаз України". Компанія не коментує і не несе відповідальності за особисте життя працівників", – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, нардеп від "Батьківщини" Олексій Кучеренко напередодні опублікував у Facebook інформацію про купівлю Діденком дорогого автомобіля наприкінці травня.

Олег Діденко дав коментар для ЗМІ з цього приводу.

"По-перше, заяву на звільнення мною написано добровільно. Тепер про те, що відбулось насправді. Спочатку хочу звернути увагу, що машину я купив офіційно і на себе. Тобто я свідомо розумів, що ця інформація може стати публічною. Не на родичів, не на знайомих", — підкреслив він.

Діденко додав, що у травні до нього звернувся його друг — громадянин Німеччини Роман Ліпкін.

"Він захотів придбати цей автомобіль, оскільки ціна в Україні його була значно нижчою чим в Європі через різницю в курсі. Особисто приїжджати до Києва і робити це він відмовився з міркувань безпеки. Ми домовились з ним, що я придбаю цю машину і перепродам йому по вигідній ціні. А різницю відправимо на благодійність", — повідомив колишній радник головаи НАК.

Діденко пояснив, що на благодійність мала піти різниця у вартості авта у розмірі 45 тисяч євро.

"Математика наступна: автомобіль в Україні коштував 9 464 976. За реальним курсом 37 гривень за євро його ціна виходила 255 810 євро (а не 500 тисяч євро). А ціна в Європі такого автомобіля складала 315 000 євро. Мій друг хотів придбати її за 300 000 євро. Різницю в 45 тис євро ми хотіли відправити на благодійну допомогу", — зазначив він.

"Для того, щоб не було питань і я міг довести все, я оформив машину на себе, за такою ціною, і офіційно планував перепродати машину другу в найближчі тижні. Для цього її ще треба доставити в Німеччину", — додав він.

Він також надав документи, які свідчать про покупку Bentley у гривні.

    Реклама на dsnews.ua