• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

У 2023 Україна самостійно забезпечить себе бронежилетами та шоломами, - Резніков

Взимку 2022 року українські виробники бронежилетів були спроможні виготовити 3-5 тисяч одиниць броні на місяць — це не відповідало потребам армії. Наступного року ситуація зміниться на краще

Олексій Резніков
Олексій Резніков
Реклама на dsnews.ua

Про це міністр оборони Олексій Резніков повідомив у Facebook, передає "ДС".

"Ми також зверталися за допомогою до міжнародних партнерів. Велику допомогу тоді надали наші громадяни, волонтери. Це рішення підходить для екстремального часу, але стратегічно ситуацію треба було змінювати", — пояснив міністр.

Наразі Міноборони забезпечило поточні потреби армії та сформувало резерв у вигляді понад 200 тисяч бронежилетів і понад 100 тисяч шоломів. Цей запас вдається підтримувати протягом декількох місяців.

Наступного року Україна зможе самостійно забезпечити усі потреби військових у бронежилетах та шоломах. Імпорт за необхідності може стати точковим доповненням.

Міністр також показав українські бронежилети та шоломи, які відповідають 4 та 6 класу захисту за стандартами НАТО.

"Те, що ви бачите — не імпортовано і далі зібрано-зшито. А вироблено. Від сталевих і керамічних плит до тканини, фурнітури, спеціальних ниток тощо. Наразі в Україні відсутня можливість виробляти тільки один специфічний компонент, оскільки немає відповідних технологій у хімічній промисловості", — додав Резніков.

Як писала "ДС" , 11 листопада Резніков заявив, що війна Росії проти України сповільниться взимку. Ця затримка дозволить Силам оборони примножити сили за рахунок солдатів, які на даний момент проходять підготовку у Великій Британії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua