• USD 36.6
  • EUR 40
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

У Білорусі очікується активізація військових: як це пояснюють у ГУР

На сьогодні ознак створення потужного ударного угруповання ворога на території Білорусі немає

Війна в Україні
У Білорусі очікується активізація військових / Pixabay
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив в ефірі національного телемарафону представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький, передає "ДС".

За його словами, наразі на території Білорусі не фіксується створення потужного наступального угруповання, подібного до того, яке було в січні-лютому.

"У Білорусі очікуємо активізацію бойової підготовки, тому що з 1 грудня у збройних сил цієї країни розпочинається новий навчальний рік. Війська будуть виходити на полігони, відпрацьовуватимуть різні питання бойового злагодження, перевірки родів і військ. Тож очікуємо на білоруській території активні заходи, насамперед з оперативної та бойової підготовки. Ми готові до цього. Але хочу зазначити, що на сьогодні ознак створення потужного ударного угруповання на території Білорусі не видно", — сказав Скібіцький.

Він додав, що на перспективу зберігається загроза застосування союзного угруповання Білорусі та РФ, проте для цього недостатньо озброєння. Наразі Росія активно знімає озброєння та військову техніку зі зберігання зі складів, арсеналів і центрів забезпечення мобілізаційного розгортання, щоб поповнити втрати й укомплектувати створені за мобілізацією підрозділи.

Як писала "ДС", з військового полігону "Обуз-Лесновський" у Барановицькому районі Білорусі, прихопивши автомат Калашникова, втекли троє військових РФ.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua