• USD 36.6
  • EUR 40
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

У деокупованому Вовчанську залишилася чверть жителів: у чому головна причина

У деокупованому Вовчанську Харківської області залишилося близько 4,5 тис. жителів з більш ніж 17 тис., що були до війни

Вовчанськ
Фото: "АТН"
Реклама на dsnews.ua

Про це розповів на брифінгу начальник Вовчанської міської військової адміністрації Тамаз Гамбарашвілі, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Зараз у місті десь 4,5 тис. жителів, але з кожним днем ця цифра ще зменшується. Надворі зима, в нас великі проблеми з опаленням. Тому люди (після деокупації — ред.) не повертаються, а ще більше виїжджають", — зазначив він.

Міська влада рекомендує виїздити в інші райони області чи регіони, щоб перезимувати в більш комфортних умовах

Гамбарашвілі додав, що електроконвектори не врятують ситуацію, оскільки громада щодня зазнає російських обстрілів, якими пошкоджуються електромережі.

"Обстрілюють з території РФ. Громада ж прикордонна, Вовчанськ – за 5 км від кордону, тому страждаємо від їхніх постійних обстрілів", — пояснив посадовець.

За словами Гамбарашвілі, більшість жителів виїздять своїми силами й так само самостійно шукають собі місце тимчасового проживання.

Як писала "ДС", жителям деокупованого Херсона пропонують евакуюватися на зиму до інших регіонів через складну ситуацію, що очікується в місті.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua