• USD 36.6
  • EUR 38.9
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

У ГУР розповіли, що трапилося з обіцянкою Буданова увійти до Криму навесні

Прогноз керівника розвідки Кирила Буданова щодо заходу Збройних сил України до Криму до кінця весни був одним із можливих сценаріїв

Андрій Юсов
Андрій Юсов / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це представник ГУР Міноборони Андрій Юсов заявив у інтерв’ю "Українській правді", передає "ДС".

"Ми говоримо про сценарії. Це ж не ставка у букмекерській конторі і не календар відривний на стіні. Корективи відбуваються. Але загальна ситуація і загальна оцінка залишається без змін: Україна безумовно поверне Крим. І в цій ситуації слова Буданова точно будуть пророчими", – пояснив він.

На думку Юсова, обговорювати конкретні дати повернення Криму, доки триває активна фаза дій українських військових, неправильно. "Але думаю, що буде тепло", – додав він.

Представник ГУР також розповів, що регулярні вибухи в Криму та кібератаки на місцеве ТБ позитивно впливають на місцеве населення, яке чекає на деокупацію.

"Що стосується представників окупаційної адміністрації, то для них це – чергові свідчення того, що вони там – тимчасові гості. Багато з них уже спакували валізи і відправили свої сім'ї в умовно безпечні місця.

Пересічний склад окупантів залишається. Його думка нікого не цікавить. І навіть якщо у них є панічні настрої (а у них вони є), то на це ніхто не зважає", – сказав представник ГУР.

Як писала "ДС", 11 травня у Верховній Раді обговорили стратегію першочергових кроків після звільнення Криму, яка полягає у відновленні роботи органів публічної адміністрації, притягненні до відповідальності за міжнародні злочини й не тільки.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua