• USD 36.6
  • EUR 35.7
  • GBP 41
Спецпроєкти

У Харкові затримали двох ділків, які за 12 тис. доларів обіцяли "домовитися" із суддею

У Харкові правоохоронці затримали двох ділків, які за 12 тис. доларів обіцяли "вплинути" на суддю

Затримання у Харкові
Затримання ділків
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Харківської обласної прокуратури, передає "ДС".

"Двоє ділків, один з яких вигадав історію про те, що працює в СБУ, здійснювали психологічний вплив на чоловіка, який обвинувачується у вчиненні злочину у сфері господарської діяльності. Вони сказали обвинуваченому, що зможуть "домовитися" із суддею Київського районного суду Харкова про призначення покарання, не пов’язаного з позбавленням волі", — наводять у прокуратурі дані слідства. 

Перед цим чоловік вже передав ділкам 10 тис. доларів, проте цього виявилось замало. Від нього почали вимагати ще 2 тис. доларів, на передачу яких він погодився. 

Справу розслідують за ч. 3 ст. 369-2 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції та одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднаного з вимаганням такої вигоди).

Як писала "ДС", у Полтавській області взяли "на гарячому" начальника одного з районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ексвійськмату), який за хабар допомагав уникнути призову з мобілізації.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua