• USD 29.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.4
Спецпроєкти

У яких областях - найбільше справ щодо колабораціонізму: дані МВС

Національна поліція наразі розслідує близько 500 справ щодо колабораціонізму — за ст. 111.1 Кримінального кодексу України

Поліція розслідує близько 500 справ щодо колабораціонізму
Поліція розслідує близько 500 справ щодо колабораціонізму
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив в ефірі національного телемарафону перший заступник міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін, передає "ДС".

"За даними Єдиного реєстру досудових розслідувань, у провадженні Національної поліції станом на сьогодні перебувають близько пів тисячі кримінальних проваджень за ознаками кримінального порушення, передбаченого статтею 111.1 Кримінального Кодексу. І найбільше зафіксовано таких випадків у Луганській області (162) та Київській (68)", — сказав він.

Єнін зазначив, що раніше люди, які очолювали так звані "ЛНР" і ДНР" або були причетні до колабораціонізму, були вбиті — зокрема ватажок "ДНР" Олександр Захарченко та бойовики "Гіві" й "Моторола".

"Цей список зрадників, які були маріонетками Кремля, величезний. Вони по суті були розхідним матеріалом. І всі колаборанти, що вижили, мають чекати, коли органи Національної поліції чи інші правоохоронні органи дістануться до них. Адже подібні злочини не мають термінів давності", — зазначив Євген Єнін.

Як писала "ДС", у Пологівському районі Запорізької області місцеві підлітки пішли на співпрацю з російськими окупантами.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua