• USD 36.6
  • EUR 40
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

У Криму побільшало російських військових: бояться їхати на фронт і пиячать, — Чубаров

В окупованому Криму впродовж останніх тижнів помітно зросла кількість російських військових, серед них спостерігається пияцтво

Російські військові
У Криму побільшало російських військових
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, передає "ДС".

"У Криму останніми тижнями помітно збільшилася кількість російських окупаційних військ, більшість з яких розміщують на півночі Криму, а також у Совєтському/Ічкі, Нижньогірському/Сейлер та Кіровському/Іслям-Терек районах", — написав він у Facebook.

За даними Чубарова, російські військовослужбовці, що прибувають, більшістю є уродженцями внутрішніх депресивних регіонів Росії.

"Тепер, отримуючи на руки військову зарплату, ці чмобіки просаджують їх протягом кількох днів у прилеглих питних закладах", — зазначив він, додавши, що окупанти п'ють, побоюючись опинитися на передовій.

Водночас російські офіцери намагаються зобов'язати місцевих підприємців-власників СТО та ремонтних майстерень безкоштовно обслуговувати військові автомобілі та іншу техніку.

Як писала "ДС", в окупованому Новопскові Луганської області російські загарбники погрожують позбавленням батьківських прав за відмову відпускати дитину до школи.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua