• USD 29.3
  • EUR 30.9
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

У "ЛДНР" хочуть створити трибунал для Зеленського, Порошенка та Турчинова із залученням представників ЄС та США

Окупаційна "влада" Донбасу хоче провести міжнародний трибунал над Володимиром Зеленським, Петром Порошенком та Олександром Турчиновим під наглядом представників Європейського Союзу та США

У "ЛДНР" заговорили про міжнародний трибунал над українськими політиками та військовослужбовцями
У "ЛДНР" заговорили про міжнародний трибунал над українськими політиками та військовослужбовцями
Реклама на dsnews.ua

Про це заявила депутат "народної ради" Олена Шишкіна, повідомляє "ДС".

За її словами, окупаційна "влада" Донбасу готує міжнародний трибунал для притягнення до відповідальності українських топ політиків.

Шишкіна зазначила, що йдеться про в.о. президента України Олександра Турчинова, а також про п'ятого і шостого президентів — Петра Порошенка та Володимира Зеленського.

Колаборант під час інтерв'ю ТАСС заявила, що під формулювання військовий злочинець підпадають не лише військовослужбовці, які натиснули на курок, а й генерали з керівництвом країни, які віддали накази.

"Це й ті президенти, а їх було троє — Турчинов, виконуючий обов'язки, Порошенко та Зеленський", — продовжила Шишкіна та звинуватила військово-політичне керівництво України у "відправленні нацистів на Донбас для вбивства мирного населення".

Представник окупаційної "влади" також пригрозила кримінальною відповідальністю західним союзникам Києва, які надавали нашій країні військову допомогу для протистояння ЗС РФ.

Крім цього, як стверджує Шишкіна, влада ОРДЛО до кінця поточного літа планує провести трибунал над українськими військовослужбовцями, які брали участь у боях на Донбасі. Колаборант також висловила сподівання, що у незаконному судилищі братимуть участь представники країн Заходу.

"Ми сподіваємося, що відданість правовому полю, міжнародним конвенціям візьме гору, і кожна країна, Європа та США зокрема надішле представників на міжнародний трибунал", — підсумувала Шишкіна. 

Як писала "ДС", в Офісі президента сподіваються, що міжнародний трибунал над вищим російським військово-політичним керівництвом зі злочинів проти України та українського народу буде створено до вересня цього року.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua