• USD 36.6
  • EUR 38.3
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

У легіоні "Свобода Росії" анонсували новий рейд на територію РФ

Легіон "Свобода Росії" планує ще один рейд на територію РФ протягом найближчого місяця або близько того

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив командир Легіону "Свобода Росії" з позивним "Цезар" в інтерв'ю the Observer, передає "ДС".

"Протягом наступного місяця або близько того буде ще один сюрприз. Це буде наша третя операція. Після неї буде четверта, і п'ята. У нас амбітні плани. Ми хочемо звільнити всю нашу територію", — сказав він.

Видання зазначає, що бійці Легіону планують ще один рейд через кордон до Росії й прагнуть скористатися безладом всередині Кремля після заколоту Євгена Пригожина.

"Цезар" описав нещодавню операцію його бійців і Російського добровольчого корпусу біля міста Шебекіно в РФ як "локальний рейд і розвідувальну операцію".

Як пише видання, справжнє ім'я "Цезаря", 49-річного колишнього тренера з фітнесу з Сочі та Санкт-Петербурга, — Максиміліан Андронніков.

Він визнав, що його ополчення може функціонувати лише за допомогою українських військових, але заявив, що, опинившись на території Росії, вони приймають власні незалежні рішення. За його словами, бронетехніка легіону в основному була взята з російських складів, захоплених в Україні.

Командир додав, що повідомлення Кремля про великі втрати серед його бійців є смішними і перебільшеними: "Вони переодягають трупи в українську форму і показують по телевізору. Наші виглядають інакше. Це все була тупа брехня".

"Цезар" вважає, що повстання Пригожина послабило Путіна. Він також передбачає, що путінський режим впаде до кінця 2024 року.

Як писала "ДС", 22 травня Telegram-канали публікували відео "ймовірного заходу українських танків на територію КПП "Грайворон" у Бєлгородській області. При цьому влада Бєлгородської області повідомляла лише про обстріл Грайворонського округу, але пізніше губернатор регіону В'ячеслав Гладков інформацію про ДРГ підтвердив.

Представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов підтвердив, що російські добровольці, що воюють за Україну, на території Бєлгородської області проводять операцію зі створення смуги безпеки.

Губернатор Бєлгородської області В'ячеслав Гладков заявив, що у Грайворонському районі в результаті боїв з "диверсантами" постраждали шестеро мирних жителів.

Ситуація у Бєлгородській області спровокувала паніку у російському інформаційному просторі.

25 травня стало відомо, що військові "Російського добровольчого корпусу" зайшли у населений пункт Глотово Бєлгородської області РФ.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua