• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

В МЗС України закликали Польщу "відкинути емоції" заради конструктиву

Міністерство закордонних справ України поінформоване про зустріч українського посла у Варшаві із заступником міністра закордонних справ Польщі

twitter.com.OlegNikolenko
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив речник МЗС України Олег Ніколенко, передає "ДС".

"Під час цієї зустрічі український посол вкотре роз’яснив українську позицію щодо неприйнятності для України польської односторонньої заборони на імпорт українського зерна. Він також наголосив на некоректності порівняння із Україною, яке зробив Президент Польщі під час свого візиту до Нью-Йорка. Закликаємо наших польських друзів відкинути емоції. Українська сторона запропонувала Польщі конструктивний шлях вирішення зернової проблематики. Очікуємо, що наші пропозиції стануть основою для переведення діалогу в конструктивне русло", — зазначив він.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький застеріг Україну від загострення торговельного конфлікту після того, як президент Володимир Зеленський порушив це питання на рівні ООН.

"Тривожно бачити, як дехто у Європі, деякі наші друзі у Європі, розігрують солідарність у політичному театрі, роблячи із зерна трилер. Може здатися, що вони грають власну роль, але насправді вони допомагають підготувати сцену для московського актора", – сказав Зеленський.

Посла України в Польщі Василя Зварича викликали до польського МЗС через заяву президента України Володимира Зеленського із критикою на адресу Варшави. 

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua