• USD 29.3
  • EUR 29.8
  • GBP 34.8
Спецпроєкти

У МЗС заявили, що Росія не повідомляла про евакуацію співробітників дипустанов з України

Міністерство закордонних справ не отримувало від Кремля інформацію про евакуацію співробітників дипломатичних установ Росії з України і не планує евакуації українських дипломатів з РФ

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це Укрінформу повідомив речник МЗС Олег Ніколенко, передає "ДС".

"Міністерство закордонних справ не отримувало від російської сторони інформацію про евакуацію співробітників дипломатичних установ Російської Федерації з України. Посольства інших держав в Україні також не повідомляли про наміри евакуйовувати своїх співробітників", – зазначив він.

Ніколенко додав, що МЗС України наразі не планує евакуацію українських дипломатів з РФ.

"На території Росії функціонують в штатному режимі посольство в Москві, генеральні консульства в Санкт-Петербурзі та Ростові-на-Дону, консульства в Єкатеринбурзі та Новосибірську", – поінформував речник МЗС.

За його словами, попри складні умови, наші дипломати і консули продовжують успішно виконувати покладені на них завдання, насамперед захищати інтереси українських громадян в Росії.

У Міністерстві закордонних справ РФ у вівторок, 18 січня, заявили, що посольство Росії у Києві працює у штатному режимі. 

Нагадаємо, американське видання The New York Times, посилаючись на власні джерела, повідомило, що Російська Федерація почала евакуацію своїх дипломатів та їхніх родин з території України.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua