• USD 36.6
  • EUR 38.7
  • GBP 45
Спецпроєкти

В Міноборони України спрогнозували терміни звільнення Криму та завершення війни

Вже на початку зими Збройні сили України можуть повернути тимчасово окупований Крим. Війна між Україною та Росією, можливо, завершиться до кінця весни

ЗСУ
ЗСУ
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив заступник міністра оборони України Володимир Гаврилов в інтерв'ю для Sky News, передає "ДС".

Гаврилов відзначив, що ЗСУ повернуть контроль над Кримом ймовірно до кінця грудня.

Коментуючи перспективи мирних переговорів з Кремлем, заступник голови Міноборони заявив, що вони відбудуться виключно після того, як Росія повністю покине територію України, у тому ж числі територію Криму та частини сходу країни.

"Всередині суспільства в Україні є рішення, що ми йдемо до кінця. Не має значення, який сценарій лежить на столі. Люди заплатили багато крові, багато зусиль за те, чого ми вже досягли, і всі знають, що будь-яка затримка або заморожений конфлікт — це лише продовження цієї війни проти існування України як нації", — заявив Гаврилов.

Нагадаємо, раніше заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ бригадний генерал Олексій Громов повідомив, що українські військові вийшли на узбережжя річки Дніпро, що дозволяє контролювати територію, наближену до тимчасово окупованого півострова Крим.

На думку колишнього командувача Сухопутних сил США у Європі генерал-лейтенанта Бена Годжеса, Україна може деокупувати Маріуполь і Мелітополь до січня, після чого розпочнеться звільнення Криму.

Президент Володимир Зеленський переконаний, що у Криму після його звільнення від окупантів місцеві мешканці зустрічатимуть військовослужбовців ЗСУ з українськими прапорами так само, як у Херсоні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua