• USD 36.6
  • EUR 35.7
  • GBP 40.4
Спецпроєкти

У Міноборони Німеччини пояснили, чому обмежують постачання зброї Україні

Міністерка оборони Німеччини Крістіне Ламбрехт запевнила, її уряд продовжить надавати підтримку Україні, та заявила, що хотіла б надавати більше зброї

Війна в Україні
У Німеччині обіцяють, що продовжать надавати допомогу Україні
Реклама на dsnews.ua

Про це Ламбрехт сказала в інтерв’ю Politico, передає "ДС".

"Наші цінності, демократія, свобода та безпека захищаються в Україні. Ми бачимо, що президент Путін має стратегію поширювати страх, погрожувати, що може піти далі", — сказала очільниця Міноборони.

Вона зазначила, що "дуже вражена тим, як хоробро воюють українці", і висловила сподівання, що нещодавні успіхи ЗСУ змусять Росію припинити війну. Однак, якщо цього не станеться, Німеччина "буде підтримувати Україну скільки завгодно, навіть якщо ця війна триватиме тижнями чи місяцями".

Ламбрехт також стверджує, що обмежене постачання зброї Україні, за яке німецький уряд часто піддають критиці, пов’язане з недостатньою кількістю озброєння в самій Німеччині, де впродовж років спостерігалася тенденція до скорочення армії.

"Я б дуже хотіла дати значно більше Україні. Якби Бундесвер не був настільки "урізаний" у минулі роки, це було б можливо. Але зараз це наслідок цієї безвідповідальної економії", — заявила Кристина Ламбрехт.

Як писала "ДС", президент Володимир Зеленський 11 вересня заявив, що наразі не бачить підстав для початку переговорів із російським колегою Володимиром Путіним.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua