• USD 36.6
  • EUR 35.7
  • GBP 40.4
Спецпроєкти

У Москві готують судилище над Зеленським, - ЗМІ

У Росії планують влаштувати показове судилище над президентом України Володимиром Зеленським. Одним із "свідків" має стати ексгенерал СБУ Андрій Наумов, якого в Україні підозрюють у держзраді

Андрій Наумов
Андрій Наумов
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив шеф-редактор сайта Obozrevatel Орест Сохар із посиланням на власні джерела в силових структурах, передає "ДС".

"Джерела в силових структурах підтвердили інформацію, що путіноїди задумали продати світові театралізовану постановку під узагальненою назвою "Український режим влаштував геноцид власного народу". Очевидно, йтиметься про "бомбардування народів Донбасу", "геноцид мирного населення" та іншу лабуду, про яку "чревовещают" сьогодні адепти путінської хунти. Ключовий нюанс, про який повідомили мої джерела — це публічний допит свідків. Одним із них, за інформацією силовиків, має стати ексгенерал СБУ Андрій Наумов, колишній керівник департаменту внутрішньої безпеки СБУ", — повідомив Орест Сохар.

Він наголошує, що звинувачення Наумова у державній зраді зʼявилося приблизно тоді, коли США та Ізраїль передали України список російських "кротів" в українській владі.

"Родзинка на торті: інтереси Наумова у справі представляють два юристи, і українські силовики стверджують, що обидва знаходяться на грошовому забезпеченні спецслужб РФ. Також відомо, що Наумов отримав пропозицію політичного притулку в ерефії в обмін на надання свідчень проти президента України", — підкреслив Сохар.

За даними ЗМІ, Наумов намагався потрапити до Сербії та отримати там політичний притулок після того, як в Україні його почали підозрювати в політичній зраді. Але був затриманий на сербському кордоні з готівкою та коштовностями на 600 тис євро. Зараз він утримується у виправній колонії сербського міста Ніш, пише Сохар.

"У місті Ніш знаходиться військовий аеродром, що використовується військовим контингентом Росії. Джерела стверджують, що росіяни зараз торгуються з сербами щодо передачі Наумова. Водночас Київ вимагає повернути Наумова на Батьківщину. Формально серби чекають документів від української сторони. Але перемовини з росіянами при цьому не зупиняються", — зазначив Сохар.

Попри те, що частина правлячого істеблішменту в Сербії проросійська, у країні існує потужна проукраїнська опозиція, що дозволяє сподіватися на примусове повернення Наумова до України, резюмує шеф-редактор Obozrevatel.

    Реклама на dsnews.ua