• USD 29.3
  • EUR 30.7
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

У МВС розповіли, навіщо росіянам невизнане Придністров'я

Росія може використати невизнане Придністров'я для удару по Україні або дестабілізації ситуації, там активно працюють російські спецслужби

Невизнане Придністров'я
Невизнане Придністров'я / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це розповів перший заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін в інтерв'ю "РБК-Україна", передає "ДС".

"Варто виходити з найгіршого можливого сценарію, але і не переоцінювати ті чи інші ризики та загрози. Я мав змогу спостерігати військовий потенціал Придністров'я років 12-15 тому, коли працював у посольстві України в Молдові, і ще тоді він був не на досить належному рівні. Вважати, що зараз він пережив процеси якісного відновлення чи покращення, було би помилково", — сказав Єнін.

Однак, додав він, російські спецслужби використовують територію Придністров'я для активної підривної роботи проти України, "і на це не потрібно закривати очі і сьогодні".

"Придністров’я як плацдарм для здійснення удару по Україні чи дестабілізації – підходить. Звичайно, подібна підготовка не проходить повз наші розвідки, і ми також відповідно реагуємо для стримування та протидії виникненню будь-яких імовірних провокацій чи ударів", — додав заступник міністра.

Як писала "ДС", в Одеській області скерували до суду обвинувальний акт щодо мешканця невизнаної "Придністровської Молдавської Республіки", якого підозрюють у тероризмі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua