• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

В МЗС назвали Лаврову свою умову для переговорів

Єдиною реалістичною пропозицією щодо можливих переговорів з Росією має бути негайне припинення Путіним війни проти України і виведення російських військ за кордони станом на 1991 рік

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко у Facebook, передає "ДС".

"Єдиною реалістичною пропозицією має бути негайне припинення Росією війни проти України та виведення російських військ із української території за межі кордонів станом на 1991 рік", — сказав Ніколенко.

Він додав, що той, хто дійсно прагне переговорів, не знищує енергетичну систему країни, щоб її населення замерзло взимку, не займається масовими стратами цивільних людей, не обстрілює житлові квартали, не оголошує мобілізацію додаткових 300 тисяч військовослужбовців, не блокує поставки зернових та не висуває ультиматумів.

Ніколенко вважає, що заява Лаврова про готовність до переговорів – це не що інше, як чергова димова завіса, щоб виграти час на тлі поразок російської армії.

За його словами, допоки Росія продовжує скоювати злочини в Україні, відповідь має бути одна – на полі бою.

"Ми вдячні міжнародним партнерам, які стоять пліч-о-пліч з Україною в її боротьбі за існування. Лише спільними рішучими зусиллями можливо зупинити Росію, яка становить загрозу миру та безпеці не лише Європи, але і світу", – підсумував представник МЗС.

Як писала "ДС", у Кремлі заявляють, що президент РФ Владімір Путін усе ще готовий до переговорів із Заходом щодо України, якщо Захід буде захоче дослухатися до "стурбованості Росії" щодо гарантій безпеки.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua