• USD 29.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

В ОП пояснили, як правильно оформити заявку на компенсацію знищеного майна

Уряд розробляє механізм компенсацій українцям, які втратили квартири, будинки та інше майно в результаті бойових дій. Експерти здійснюють візуальні огляди пошкоджених об’єктів, водночас важливою є і правильно оформлена заявка від власників такого майна

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив на брифінгу у вівторок, 26 квітня, заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко, передає "ДС".

За його словами, для цього треба зареєструвати заявку через застосунок "Дія" та звернутися до органів місцевого самоврядування або військової адміністрації.

"Якщо немає можливості зареєструватися через "Дію", потрібно напряму подати заявку до органів місцевого самоврядування. Після того, як реєстрацію буде завершено, треба звернутися до кримінальної поліції для відкриття кримінального провадження за фактом знищення або пошкодження майна", — пояснив Тимошенко.

Він розповів, що лише у Київській області від дій російських окупантів зруйновано більше 2 тисяч будинків.

Раніше повідомлялося, що президент Володимир Зеленський провів нараду щодо розробки плану післявоєнного відновлення та розвитку України. Заступник керівника ОП Тимошенко заявив, що відбудова країни на всіх рівнях – безпековому, економічному, інфраструктурному, соціальному – основні напрями, що закладені в план. 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua