• USD 36.6
  • EUR 38.7
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

У Раді з'явилося нове міжфракційне об'єднання "Євроатлантична Україна" (ВІДЕО)

Виключена з фракції "Слуга народу" депутат Людмила Буймістер та нардеп від "Європейської Солідарності" Олексій Гончаренко оголосили про створення міжфракційного об'єднання "Євроатлантична Україна"

Олексій Гончаренко
Олексій Гончаренко / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Гончаренка у Telegram, передає "ДС"

"Маю честь бути заступником голови МДО "Євроатлантична Україна". Ми будемо слідкувати за річним планом роботи та виконанням планів реформ, які необхідні для того, щоб посилити співпрацю України з нашими міжнародними партнерами", — написав Гончаренко.

"Сьогодні ми спостерігаємо вже не перший місяць найбільшу ескалацію навколо України та найбільшу ескалацію конфлікту з Російською Федерацією. У цій ситуації нашою запорукою перемоги є єдність. Насамперед єдність з нашими європейськими партнерами та з країнами-членами НАТО. У такий момент саме на українському парламенті лежить історична місія з порятунку країни, тому сьогодні ми зареєстрували нове міжфракційне об'єднання "Євроатлантична Україна", — заявила Буймістер.

За її словами, одним із ключових завдань для членів об'єднання стане контроль над виконанням реформ та допомога у захисті держави у співдружності з західними партнерами.

"Це об'єднання слідкуватиме щодня за виконанням річних планів роботи та виконанням планів реформ, які необхідні для просування нашої держави до безпеки, до створення гідних умов для бізнесу та для всіх громадян, для взаємного захисту наших кордонів разом із нашими західними партнерами", — наголосила нардеп.

Нагадаємо, нардеп Людмила Буймістер стала єдиною з фракції "Слуга народу", хто проголосував проти президентського закону про олігархів у другому читанні на засіданні Ради 23 вересня 2021 року. Крім того, вона голосувала проти відставки Дмитра Разумкова з посади речника ВР.

У жовтні 2021 року на засіданні фракції "Слуга народу" однопартійці зібрали необхідні голоси для виключення Буймістер зі своїх лав. Сама нардеп заявила, що основна причина її виключення — активне спілкування з журналістами та "ходіння по телеканалах".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua