• USD 36.6
  • EUR 38.6
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

У Раді розповіли, коли можуть легалізувати медичний канабіс

Верховна Рада може проголосувати за ухвалення урядового законопроекту про легалізацію медичної марихуани у 2022 році

pexels
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив голова Комітету Верховної Ради з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький в інтерв'ю "Укрінформу", передає "ДС".

"Вже оприлюднено на обговорення урядовий законопроєкт щодо легалізації медичного канабісу… Цей документ буде зареєстрований. Він зайде до нас на комітет. Я сподіваюся, що депутати комітету підтримають його", — сказав Радуцький.

Він зазначив, що у поточному законопроєкті, втім, як і минулого року, немає жодного слова про легалізацію наркотиків.

"Він дасть можливість понад двом мільйонам громадян України отримати доступ до дієвих ліків. Знову-таки, в суспільстві було багато наративів, що це легалізація наркотиків. Ані в тому законопроєкті, який був направлений на доопрацювання, ані в новому урядовому, немає жодного слова про легалізацію наркотиків. Йдеться лише про медичний канабіс. Я сподіваюся, що відповідний документ цього року буде ухвалено.", — заявив Радуцький.

Новий законопроєкт, за його словами, відрізняється від старого тим, що тепер чіткіше визначено, що таке медичний канабіс та процедура його імпорту. Крім того, у новому законопроєкті передбачено посилення контролю поліції за обігом марихуани.

Нагадаємо, у грудні 2020 року Комісія Організації Об'єднаних Націй з наркотичних засобів прийняла рішення виключити марихуану зі списку небезпечних наркотиків.

13 липня 2021 року Верховна Рада відмовилася ухвалити законопроєкт про легалізацію медичного канабісу.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua