• USD 36.6
  • EUR 35.6
  • GBP 40.3
Спецпроєкти

В рейтингу кандидатів у мери Кличко випереджає найближчого суперника майже в 3 рази

Віталій Кличко залишається лідером рейтингу кандидатів на пост мера Києва на наступних виборах

Віталій Кличко
Віталій Кличко
Реклама на dsnews.ua

Про це свідчить соціологічне опитування "Суспільно-політична та соціально-економічна ситуація в м. Києві", проведене Центром прикладних досліджень на замовлення Центру розвитку міст, передає "ДС".

Відповідаючи на питання "Якби вибори мера Києва відбувались у наступну неділю, за кого Ви б проголосували?", більше половини респондентів серед тих, хто визначився з вибором, відповіли, що проголосували б за чинного мера столиці Віталія Кличка, — 56,4%.

За лідера партії "24 серпня" Сергія Притулу готові були б проголовувати 23,8% виборців серед тих, хто визначився з вибором. За представницю партії "Слуга народу" Олену Зеленську, яка посідає третє місце, — 6,3%.

Таким чином, Віталій Кличко випереджає найближчого конкурента майже в три рази.

Опитування "Вивчення громадської думки щодо суспільно-політичної та соціально-економічної ситуації в м. Києві" проводилося з 10 по 23 серпня 2022 року шляхом анкетного опитування в формі особистісного інтерв’ю методом "F2F" з використанням електронних носіїв (планшетів). В опитуванні взяли участь 1017 мешканців Києва віком від 18 років. Теоретична похибка не перевищує 3,1%.

 

    Реклама на dsnews.ua