• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

В РФ прибули вже 10 тисяч "евакуйованих" з ОРДЛО: в Ростовській області режим НС

До Ростовської області РФ прибули вже близько 10 тисяч "евакуйованих" з окупованих територій Донецької та Луганської областей України. В регіоні запровадили режим надзвичайної ситуації

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив губернатор Ростовської області Василь Голубєв, передає "ДС". 

Режим надзвичайної ситуації через зростання кількості евакуйованих з ОРДЛО вводиться в Ростовській області з 10:00 19 лютого, повідомив Голубєв.

Перший віце-губернатор області Ігор Гуськов повідомив, що в області для евакуйованих утворили пункти тимчасового розміщення на 13 тис. осіб. За його словами, третина від загальної кількості розміщених у них "біженців" — це діти.

Більше двох десятків регіонів Росії готові прийняти евакуйованих з ОРДЛО, повідомив в.о. глави МНС Росії Александр Чупріян.

"Наразі 26 регіонів нам надіслали списки, що вони готові (приймати евакуйованих). До речі, хочу зазначити, що РЖД, і ми з керівником Олегом Валентиновичем Білозеровим на цю тему зараз говорили, готові надавати сюди склади. Передислокуємо їх до інших суб'єктів РФ", — сказав Чупріян.

За його словами, наразі логістика опрацьовується.

За даними джерела ТАСС, понад 10 тис. людей вже прибули з ОРДЛО до Ростовської області після початку евакуації.

"Російський кордон перетнули понад 10,3 тис. осіб, серед них понад 4,5 тис. громадян Росії, понад 5,8 тис. громадян України, 23 громадянина інших держав", — сказав співрозмовник агентства.

Нагадаємо, вчора ватажок "ДНР" Денис Пушилін оголосив про евакуацію жителів ОРДО до Росії. Пізніше про евакуацію до РФ жителів ОРЛО оголосив ватажок "ЛНР" Леонід Пасічник.

Сьогодні командувач Об’єднаних сил Олександр Павлюк повідомив, що українська розвідка повідомляє про високу ймовірність теракту зі смертями серед мирного населення з боку терористів "Л/ДНР" під час так званої "евакуації" мешканців ОРДЛО через "загрозу з боку Києва".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua