• USD 36.6
  • EUR 39.1
  • GBP 43.8
Спецпроєкти

В СБУ розповіли про зірвані замахи на Буданова й Резнікова

Виконувач обов'язків голови Служби безпеки України генерал-майор Василь Малюк розповів, що СБУ запобігла замахам на Буданова й Резнікова

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав в інтерв'ю 1+1, передає "ДС".

За його словами, росіяни мають список "цілей", до якого належить і він сам.

"Ми не будемо розповідати деталі, тому що вони вчаться на своїй ганебній практиці. "Працюють" вони не лише по мені, а й по багатьох високопосадовців. І в них є ціль №1, ціль №2, ціль №3 і так далі. Але в них нічого не вийшло й не вийде", – сказав Малюк.

Генерал-майор зазначив, що СБУ діє на випередження й затримала кілька груп диверсантів, частину з яких було вбито, а деякі поповнили обмінний фонд.

"Це безперервний процес, особистою безпекою перших осіб із числа військово-політичного керівництва України я займаюся особисто. Я розумію, вам хочеться конкретики, можу сказати, що відносно нещодавно готувався замах на мого побратима [начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони] Кирила Буданова та міністра оборони Олексія Резнікова", – повідомив Малюк.

Перед цим російські спецслужби надали перевіркове завдання агентурі в Україні – ліквідувати одного з військовослужбовців, розповів він. СБУ імітувала цей злочин, відправивши фотозвіт, після чого росіяни сплатили за нього приблизно $100 тис. та направили виконавця для підготовки замаху вже на начальників ГУР та міноборони.

"Таких історій не одна й не дві, їх до десяти. І ряд кримінальних проваджень у цих справах перебуває на етапі документування", – додав в.о. голови СБУ.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua