• USD 36.6
  • EUR 35.7
  • GBP 40.4
Спецпроєкти

У Слов'янську окупанти вдарили з артилерії по евакуаційному центру Червоного Хреста (ФОТО)

Російські військові з артилерії 29 серпня розстріляли базу евакуаційного загону українського Червоного Хреста у Слов'янську Донецької області

База евакуаційного загону українського Червоного Хреста
Російські військові обстріляли базу евакуаційного загону українського Червоного Хреста
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив командир загону швидкого реагування Товариства Червоного Хреста України Тарас Логгінов, повідомляє "ДС".

"У Слов'янську зі ствольної артилерії калібру 152 мм російськими військовими було розстріляно базу евакуаційного загону Українського Червоного Хреста. Зруйновано будівлю, пошкоджено три автомобілі. Дивом ніхто не постраждав з волонтерів", — написав він у Facebook.

За словами Логгінова, це приміщення до 1 вересня було орендовано Міжнародним комітетом Червоного Хреста та надано для розміщення евакуаційного загону, який із квітня займався вивезенням поранених, хворих, маломобільних цивільних місцевих мешканців. Волонтери також доставляли місцевому населенню продуктові та гігієнічні набори, тарпалін та поліетилен для ремонту будинків, ковдри, медикаменти та питну воду.

"Це місце на всіх картах позначено як резиденція Червоного Хреста, про це знало російське командування Ні на самій базі, ні по сусідству не було жодних військових об'єктів. Проте 4 снаряди вибухнули на нашій базі", — додав командир загону.

За його словами, всі волонтери на техніці, що залишилася, продовжать евакуацію цивільного населення.

Транспорт волонтерів
Волонтери продовжать евакуацію цивільного населення

Як писала "ДС", у Слов'янську та Бахмуті затримали місцевих жителів, які зливали дані про переміщення ЗСУ ворогові.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua