• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

У стінах ВР обговорять наймасштабніший санкційний список із 3775 російських військових злочинців, – депутат Микола Люшняк

Народний депутат та голова Тернопільського осередку партії "УДАР" Микола Люшняк разом з колегами зареєстрували проєкт постанови з наймасштабнішим списком підсанкційних російських військових злочинців

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото
Реклама на dsnews.ua

Про це він повідомив у себе на сторінці в Facebook, передає "ДС".

"Ми з колегами зареєстрували проєкт постанови з наймасштабнішим списком підсанкційних російських військових злочинців за весь час війни з Росією. Тепер слово за Верховною Радою. Застосування до цих осіб українських санкцій – це перший крок до санкцій міжнародних!", — написав Микола Люшняк.

Він зазначив, що у цьому проєкті понад 500 сторінок з інформацією про 3775 росіян, щодо яких пропонується застосувати санкції. Цей список також рекомендується для використання РНБО.

Загалом підсанкційні росіяни поділені на 5 груп: перша, 110 осіб – організатори війни в Україні; друга, 1536 осіб – ті, хто забезпечують політичну підтримку російських воєнних дій; третя, 884 особи – ті, хто сприяє економічному та фінансовому забезпеченню російських воєнних дій; четверта, 661 особа – пропагандисти та ідеологи війни, а також публічні особи, які підтримали війну; п’ята, 584 особи – чиновники, які залучені до придушення антивоєнних рухів всередині росії.

"Переконаний, що цей проєкт постанови буде ухвалений і допоможе покарати кожного, хто винен у війні росії проти України. Ніхто не зможе прикинутись "харошим рускім" і уникнути відповідальності. Далі буде!", — резюмував Люшняк.

    Реклама на dsnews.ua