• USD 29.3
  • EUR 30.6
  • GBP 35.6
Спецпроєкти

В Україні дозволили спортивні змагання, але з обмеженнями

Міністерство молоді та спорту дозволило проводити в окремих місцевостях України всеукраїнські спортивні змагання без присутності глядачів

Мінмолодьспорту дозволило в окремих місцевостях всеукраїнські спортивні змагання
В Україні дозволили спортивні змагання, але з певними обмеженнями
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив народний депутат Жан Беленюк, передає "ДС".

Він послався на наказ Міністерства молоді та спорту №1587 від 28 травня 2022 року.

"З метою створення на території Україні оптимальних умов для якісної підготовки спортсменів національних збірних команд України з видів спорту для участі у головних міжнародних спортивних змаганнях, дозволено організацію проведення в окремих місцевостях України з дотриманням умов безпеки, передбачених законодавством про воєнний стан, всеукраїнських змагань, передбачених Єдиним календарним планом фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів на 2022 рік", — цитує наказ Беленюк.

Йдеться про змагання серед дорослих спортсменів та спортсменів найближчої до дорослих вікової групи, зокрема з інвалідністю, без присутності глядачів.

Також дозволені навчально-тренувальні збори національних збірних України серед спортсменів різних вікових груп, зокрема з інвалідністю, без залучення спортсменів віком до 16 років, яких мають супроводжувати дорослі.

Всі спортивні змагання в Україні скасували у зв'язку із запровадженням воєнного стану через повномасштабне вторгнення Росії 24 лютого.

Як писала "ДС", Кабінет міністрів пом'якшив обмеження щодо виїзду військовозобов'язаних спортсменів та тренерів за кордон.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua