• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

В Україні два енергоблоки на ТЕС відновили роботу

Ремонтні бригади зуміли відновити деякі пошкоджені окупантами об'єкти, зокрема, — два блоки на теплових електростанціях підключено до роботи, а один виведено в аварійний ремонт

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє Укренерго, передає "ДС".

Зазначається, що обсяг виробленої електроенергії розподіляється на забезпечення процесів, необхідних для роботи енергетичної та критичної інфраструктури (водоканали, котельні, лікарні), а також покриття потреб промисловості та населення. Мережеві обмеження зберігаються лише на Одещині, йдеться у повідомленні.

Наголошується, що ремонтні бригади Укренерго відновили функціональність ключового обладнання на кількох підстанціях на сході та півдні України.

Ліміти споживання доведені до всіх обленерго. Станом на ранок п'ятниці вони не перевищувалися. Аварійні відключення споживачів не проводились.

Водночас російські агресори вчора завдали масованого артилерійського удару по енергетичній інфраструктурі в Харківській, Херсонській, Сумській, Запорізькій, Донецькій областях.

Особливо важка ситуація після обстрілу на Херсонщині. Через значні пошкодження знеструмлено деякі об'єкти і в сусідній Миколаївській області, зазначили в Укренерго.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua