• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

В Україні інтегрували ПТРК "Амулет" на шасі "Хамера" (ФОТО)

ПТРК може використовувати ракети РК-2С і РК-2М

ПТРК "Амулет"
ПТРК "Амулет"
Реклама на dsnews.ua

В Україні інтегрували протитанковий ракетний комплекс "Амулет" від КБ "Луч" на шасі HMMWV, пише "ДС" з посиланням на "Мілітарний". А відповідні фотографії оприлюднила пресслужба 1-ї окремої бригади спеціального призначення ім. Івана Богуна.

ПТРК "Амулет" призначений для ураження стаціонарних та рухомих наземних цілей, в тому числі броньованих і оснащених динамічним захистом. Комплекс монтується на поворотну платформу з опорами для рухомої частини. Пускова установка оснащена блоком оптичних приладів та кріпленнями для двох ТПК. ПТРК може використовувати ракети РК-2С і РК-2М. Модуль керується дистанційно пультом оператора. Заміна відстріляних контейнерів на нові здійснюються вручну. Комплекс може застосовуватися у будь-який час доби, за різних погодних умов та в широкому діапазоні температур.

"Амулeт" перейняв оптичні засоби від "Стугна-П", він має два режими роботи з широким (4 ° 20 ‘х 3 ° 10’) і вузьким (1 ° 15 ‘х 0 ° 50’) полем зору. Оптичні прилади забезпечують виявлення бронетехніки на дистанціях не менше 13,5 кілометрів, а розпізнавання – на 5,5 кілометрів. Над оптичним блоком змонтований тепловізор, який може виявляти цілі на відстані до 11 кілометрів та розпізнавати їх на дистанції у 4,7 кілометра.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua