• USD 36.6
  • EUR 37.8
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

В Україні можуть запровадити іспит для охочих отримати громадянство: Зеленський дав доручення Шмигалю

Президент Володимир Зеленський дав доручення прем'єр-міністрові Денису Шмигалю опрацювати питання запровадження обов'язкового іспиту для здобуття громадянства України

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні на сайті Президента, повідомляє "ДС".

Таким чином Зеленський відповів на петицію про запровадження обов'язкового іспиту для здобуття громадянства України, яку підтримали понад 25 тис. громадян.

Президент зазначив, що питання щодо запровадження обов'язкового іспиту для набуття громадянства України вимагатиме законодавчого врегулювання. Згідно з Конституцією та Законом "Про Кабінет Міністрів України", уряд забезпечує проведення політики у сферах освіти та науки, всебічного розвитку та функціонування державної мови у всіх сферах суспільного життя на всій території України, проведення державної правової політики, регулює міграційні процеси.

"Тому я звернувся до прем'єр-міністра Дениса Шмигаля з проханням комплексно опрацювати порушене в електронній петиції питання", — повідомив глава держави.

Зеленський пообіцяв проінформувати автора петиції про результати розгляду порушених питань.

Як писала "ДС", Президент Володимир Зеленський заявив, що надав українське громадянство російському блогеру Невзорову з метою "розгойдування" ситуації в РФ.

Глава Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що блогер і публіцист отримав громадянство України за те, що "каже правду" про російську владу і виступає ефективною медійною зброєю.

Пізніше Невзоров в ефірі свого YouTube-каналу показав два українські паспорти, які, ймовірно, належать йому та його дружині Лідії.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua