• USD 36.6
  • EUR 40
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

В Україні у новорічну ніч не скасовують комендантську годину

Є певні вимоги комендантської години, незалежно від того святковий чи не святковий день

Комендантська година в новорічну ніч
Комендантська година в новорічну ніч
Реклама на dsnews.ua

Поліція готова максимально забезпечити безпеку громадян на період зимових свят. Також правоохоронці контролюватимуть дотримання всіх вимог воєнного стану, зокрема, комендантської години і заборони на піротехнічні засоби. Про це в ефірі Телемарафону розповіла речниця Нацполіції України Мар’яна Рева, передає "ДС".

"Перш за все, люди повинні пам’ятати про те, що існує комендантська година, і про те, що не можна ігнорувати сигнали повітряної тривоги, незалежно від того, який це день — святковий чи не святковий. Ми розуміємо, наскільки підступним є наш ворог, який з цинічним задоволенням, можливо, буде намагатися зіпсувати нам святкові дні", — сказала Рева.

Вона пояснила, що є певні вимоги комендантської години, незалежно від того святковий чи не святковий день. Поліціянти будуть перевіряти людей, документи, доставляти в підрозділи поліції для встановлення особи чи для перевірки цієї особи.

Вона також наголосила, що в підрозділах поліції, в розгорнутих мобільних пунктах поліції діють пункти обігріву: "Якщо особа опинилася в комендантську годину на вулиці, не може вчасно повернутися додому чи туди, куди хотіла, то можна звернутися в ці пункти і пробути там до закінчення комендантської години".

Рева також нагадала, що піротехнічні засоби — і їх реалізація, і їх використання — по всій території України заборонені. Покарання залежить від того, як буде кваліфікуватися вчинок. Це може бути штраф, можуть бути виправні роботи, сказала Рева.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua