• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

В Україні загинув доброволець з Тайваню, який воював у лавах ЗСУ

На війні проти російських окупантів під час виконання бойового завдання на Луганському напрямку загинув 25-річний тайванський доброволець Джонатан Ценг

Джонатан Ценг
Джонатан Ценг
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні неурядової організації Ukraine+Taiwan Forum в Facebook, передає "ДС".

"Під час виконання бойового завдання за Луганським напрямком загинув наш тайванський побратим, Джонатан Ценг. Йому тільки-но виповнилося 25. Брат України служив у складі 49-го окремого стрілецького батальйону "Карпатська Січ", – йдеться у повідомленні.

Президент громадської організації "Ліберально-демократична ліга України" Артур Харитонов пообіцяв зробити все можливе, аби про цього героя пам'ятали а Україні.

"У нього залишилися рідні. Наш біль — тепер і їхній. Наша війна – теж їхня. Я обіцяю, що зроблю все можливе, аби пам'ять про Джонатана залишалася на сторінках української історії. Водночас в Україні немає представництва Тайваню. Джонатан любив Україну та був тайванським патріотом. Тому ніхто не допустить, щоб його тіло потрапило до ворогів Тайваню. Думаю, висновки тут очевидні. Як і те, що ми маємо зробити, щоб вшанувати Джонатана, побратима, як український народ", – додав він.

Нагадаємо, 26 жовтня на Тайвань прибула українська делегація. В результаті перемовин міністр закордонних справ Тайваню Джозеф Ву пообіцяв надати додаткову допомогу Україні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua