• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

В Україні запустили Telegram-бот для розшуку російських активів

Міністерство внутрішніх справ України спільно з народною депутаткою Галиною Янченко запустили Telegram-бот @RuAssetsBot для розшуку російських активів

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні на сайті МВС України, передає "ДС".

За допомогою бота кожен, хто володіє інформацією про актив або власність підсанкційних росіян, може повідомити про це у відповідні органи.

"Повідомляти можна як про російські активи, що перебувають в Україні, так і про ті, що за кордоном. росія має сповна заплатити за війну, розв’язану в Україні режимом путіна", – наголосив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський.

Всі повідомлення, що надходитимуть в бот, будуть опрацьовані правоохоронними органами і активи будуть стягнуті для відновлення економіки України.

"Тепер нанести свій удар по рашистській економіці може кожен, хто володіє інформацією. Просто зі свого смартфону! Будь-який працюючий в Україні російський актив — це їх крилаті ракети, снаряди для важкого озброєння та набої. У нас досі чимало російського бізнесу, за яким прямо або приховано стоять активні учасники рашистського режиму. Його потрібно розшукати та конфіскувати для відновлення економіки України. Більшість з цієї публіки ховають свої "багатства" в офшорних юрисдикціях, записують на підставних осіб або родичів, замітаючи сліди своєї власності. @RuAssetsBot допоможе зібрати всю інформацію про такі "схованки" та систематизувати її", – наголосила Галина Янченко.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua