• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

В Україні затримали білоруського прикордонника: стверджує, що хоче воювати з росіянами

Білоруський прикордонник порушив державний кордон, аби доєднатися до Сил оборони України у війні проти російських окупантів

Білорусь
Білорусь
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив речник Держприкордонслужби України Андрій Демченко у коментарі "Українській правді", передає "ДС".

За словами Демченка, нещодавно прикордонний наряд одного з підрозділів Волинського прикордонного загону затримав чоловіка без документів. Він незаконно перетнув кордон України, пробираючись із Білорусі.

"Затриманий повідомив, що є білоруським прикордонником та проходить службу у Брестській прикордонній групі. Він зауважив, що на порушення зважився, щоб доєднатися до Сил оборони України у війні проти російського агресора. Чоловік також розповів, що відносно необхідності протистояти Росії мав однодумців. З одним із них білоруський прикордонник й вирушив в Україну, але в прикордонні дорогою до кордону їх виявили та зі стрільбою переслідували, тож перетнути державну межу зміг лише він один", — зазначив речник.

Затриманий білоруський прикордонник
Затриманий білоруський прикордонник

Демченко додав, що наразі проводиться перевірка озвученої затриманим громадянином РБ інформації, після чого буде прийматися рішення щодо його подальшої долі.

Зазначимо, 12 липня стало відомо, що в Україні затримали білоруського прикордонника за незаконний перетин кордону, і що суд покарав його дводобовим арештом.

У свою чергу, Державний прикордонний комітет Білорусі 12 липня повідомив, що інцидентів з прикордонниками не було: мовляв, жоден білоруський прикордонник не перетинав кордон з Україною.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua