• USD 29.3
  • EUR 31.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

В "УЗ" оголосили про чергові евакуаційні поїзди з Одеси

Укрзалізниця оголосила про чергові евакуаційні поїзди з Одеси, які заплановані на вечір 11 квітня — зокрема, до Польщі та Ужгорода

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє пресслужба "Укрзалізниці".

Платний потяг з Одеси у Пшемисль (Польща) відходить сьогодні о 18:22, до Ужгорода (безоплатний) о 22:32. Також на сьогодні заплановані й інші рейси з Одеси:

14:15 Одеса-Головна — Рахів (Закарпатська область)

17:14 Одеса-Головна — Лозова (Харківська область)

21:31 Одеса-Головна — Львів

22:03 Одеса-Головна — Київ

22:25 Одеса-Головна — Харків

Щоденно курсують й приміські сполучення: Одеса — Білгород-Дністровський — Одеса, Одеса — Вапнярка — Одеса, Одеса — Балта — Одеса, Одеса — Роздільна — Одеса, Одеса — Мигаєво, Одеса — Колосівка — Одеса.

"Укрзалізниця" надає пріоритет при посадці дітям, жінкам і людям похилого віку. Пасажири можуть безоплатно сідати на евакуаційні поїзди, а також на всі рейси, які курсують зі сходу на захід країни. На інші поїзди пасажири з квитками мають пріоритетне право посадки. Потім до поїздів допускаються діти, жінки та літні люди.

Усі країни ЄС, що межують з Україною, пропускають через кордон за наявності паспорта громадянина України або закордонного паспорта громадянина України.

Процедура перевезення тварин спрощена, однак потрібно мати документ (ветеринарний паспорт) та, за можливості, тримати домашнього улюбленця у переносці.

На кожному вокзалі працюють волонтери: до них можна звернутися по допомогу у таких питаннях, як: ліки, вода, їжа, одяг або інше.

Як повідомляла "ДС", 11 квітня для евакуації мешканців Луганської та Донецької областей збільшили кількість поїздів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua