• USD 36.6
  • EUR 37.6
  • GBP 44.4
Спецпроєкти

У Запорізькій області екснардеп координує викрадення українського зерна, - розвідка

Колишній депутат Верховної Ради Євген Балицький координує "державну унітарну компанію", яку окупанти створили для викрадення зерна у Запорізькій області

Екснардеп координує викрадення українського зерна
Екснардеп координує викрадення українського зерна
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Головного управління розвідки Міністерства оборони України, передає "ДС".

Там пишуть, що для створення зернової інфраструктури окупанти захопили припортовий елеватор підприємства "Нова хортиця" у Бердянську, завантажувальний комплекс Аскет Шиппінг у порту Бердянськ, елеватори підприємств "Кернел", "Оптімус" та інших зернотрейдерів.

"Компанія" окупантів встановила низькі ціни на сільгосппродукцію: пшениця фуражна – 6 000 рублів, пшениця продовольча – 9 000 рублів, ячмінь – 7 000 рублів за тонну.

Сільгоспвиробників така ціна категорично не влаштовує, тому вони намагаються не продавати врожай, а зберігати його в сховищах, а за відсутності вільних сховищ – в інших, не пристосованих для цього приміщеннях або навіть на відкритих майданчиках.

Перше судно під завантаження повинно було прибути 10 липня, а 17 липня очікується прибуття судна Жібек Жоли, яке вже вивозило крадене зерно з Бердянська і було відпущене турецькою владою.

Як писала "ДС", Генеральний прокурор Ірина Венедіктова повідомила, що нардеп Олексій Ковальов, якого підозрюють у державній зраді, допомагав вивозити в Росію зерно і сіль з тимчасово окупованої Херсонщини.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua