• USD 36.6
  • EUR 38.6
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

"Вагнерівці" залишають Бахмут: в ЗСУ розповіли деталі

Бойовики ПВК "Вагнер" залишають свої позиції в Бахмуті Донецької області в рамках ротації, але в дуже поганому стані

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив речник Східного угруповання військ Збройних сил України Сергій Череватий в ефірі національного телемарафону, передає "ДС".

"Ми спостерігаємо у ворога ротаційні процеси. Зокрема, і злочинної організації "Вагнер" — вони проводять ротацію, відтак для нас це не є причина, щоб не завдавати по них ударів",- сказав він.

Череватий стверджує, що "вагнерівці" дуже хотіли вийти з Бахмуту через величезні втрати.

"Вони виходять у дуже потрьопаному стані, в розбитому. Те, що вони виходять, — це першочерговий маркер того, що вони просто вже не витримали цього тиску. Вони знали, що буквально декілька тижнів, ми про це говорили і раніше, в такому темпі їх би просто не стало фізично. Відтак, Пригожин хоч і не військовий талант, але все ж таки кримінального бізнесу талант, він розуміє щоб врятувати залишки своєї військово-політичної сили і авторитету в їхніх кримінальних колах, йому потрібно було просто ретируватися звідти",- пояснив речник.

Череватий додав, що на місце "вагнерівців" заходять регулярні частини російської армії.

"Туди заходять підрозділи регулярного війська окупанта, повітряно-десантні, мотострілецькі підрозділи. Потрібен ще час, щоб детальніше їх верифікувати. Ми над цим працюємо і знаємо всі їхні рухи. Під кожен з них у нас заготовлений свій план дій. Воно точно не підсилить їхню позицію там, і, я так думаю, ніяк не змінить і не перехилить на їхню користь шальки терез, а швидше навпаки", — сказав він.

Як повідомляла "ДС", 27 травня українські військові змогли просунутися ще на 450 метрів на деяких позиціях у районі Бахмута, а на Бахмутському напрямку спостерігається зниження активності росіян.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua