• USD 36.6
  • EUR 35.6
  • GBP 40.3
Спецпроєкти

Вас не повинно бути: Соловйов штовхнув чергову промову про українців і "нацистського ублюдка" Зеленського (ВІДЕО)

Російський пропагандист Володимир Соловйов знову обрушився з образами та звинуваченнями на український народ та президента нашої країни Володимира Зеленського

Володимир Соловйов
Володимир Соловйов / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Фрагмент виступу Соловйова на молодіжному форумі "Знання" з'явився у Мережі, повідомляє "ДС".

Так, пропагандист спочатку ретранслював заяви Міноборони РФ про те, що українська армія нібито обстріляла Енергодар Запорізької області та нібито висадила десант на Запорізькій АЕС у цьому місті.

"Андрій Гусельников, один із наших кореспондентів, з Горлівки вчора передавав, що в результаті обстрілу дівчинці відірвало руку і ногу вище коліна… її мама говорить в ефірі, ридає… Дівчинці сім років… І вона скаржилася на біль у животі — не могли зрозуміти, що… Там розрізали живіт, подивилися — уламок", — розповів Соловйов.

Потім одіозний теле- та радіоведучий почав ображати Володимира Зеленського.

"А 1 вересня виступає цей мерзотник, цей нацистський ублюдок Зеленський, каже, що рашисти… страшний русскій мір… Вас усіх не повинно бути, вас усіх не повинно бути! Ми всі дико страшні, ми всі поводимося не так! Вісім років вони вбивали дітей, вісім років! Ми нарешті відповіли!", — продовжив свою цинічну промову пропагандист.

За словами Соловйова, українці нібито "продовжують вбивати".

"І їх підтримує Захід, якому начхати на сльози дітей, який не має жодного співчуття до росіян, які (на Заході — "ДС") теж вважають, що росіян не повинно бути. І кожен з вас (представників російської молоді — "ДС") ) винен тим, що він народився в Росії", — сказав пропагандист Кремля.

Очевидно, Соловйов апелює до рішення Європейського Союзу щодо повного припинення дії угоди між ЄС та РФ щодо лібералізації візового режиму.

Він, як і його колега з пропагандистського цеху Ольга Скабєєва, порівняв нинішнє становище росіян зі становищем євреїв у нацистській Німеччині. Володимир Соловйов навіть згадав, що сам є етнічним євреєм.

"Як ми, євреї, у 30-х роках у Німеччині були приречені на повне знищення та "остаточне вирішення єврейського питання", — сказав він.

За словами Соловйова, "зараз ті самі псевдоцивілізовані люди вважають, що назавжди має бути вирішене "російське питання" і "має бути знищена російська культура".

"Організатори форуму "Знання" для молоді вирішили, що найкраще з нанесенням психологічної травми дітям впорається Вечірній М*дзвон і запросили його прочитати лекцію. Того хлібом не годуй, а дай попрацювати ротом, тому Помет з радістю розповів маленьким слухачам про мертву дівчинку з відірваними ногами, "ублюдка" Зеленського та Захід, якому начхати на сльози дітей. Завдання покалічити мізки школярам виконано", — пише Telegram-канал "Солов'їний послід".

Як повідомляла "ДС", раніше Володимир Соловйов заявив, що Росія нібито виграє у НАТО у разі ядерної війни.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua