• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

Вдвічі більше, ніж мобілізували: Данілов прокоментував масову втечу чоловіків з РФ

Секретар РНБО України Олексій Данілов зауважує, що кількість громадян, які залишили Росію в останні дні, вдвічі перевищує кількість мобілізованих

Олексій Данілов
Олексій Данілов
Реклама на dsnews.ua

Про це Данілов сказав в ефірі національного телемарфону 6 жовтня, передає "ДС".

"Нам достеменно відома кількість громадян Російської Федерації, які на сьогоднішній день призвані по тотальній мобілізації. Нам так само відомо, що кількість громадян призовного віку, які покинули РФ, вдвічі перевищує кількість мобілізованих.

Ми розуміємо, де вони знаходяться, розуміємо, в який спосіб на сьогоднішній день вони мають бажання формуватися. Але я хочу зауважити, що останнім часом, після того, як Путін зробив таку велику помилку, перш за все для свого політичного майбутнього і для Росії, кількість бажаючих воювати проти нашої країни зменшується в геометричній прогресії…

Ми маємо величезну кількість інформації стосовно відмови військових воювати, навчатися… починаються локальні бунти".

Данілов також нагадав, що Україна започаткувала державний проєкт "Хочу жить", покликаний допомогти військовим армії РФ безпечно здатися в полон українським Збройним силам.

"Україна – цивілізована країна, де Женевські конвенції працюють щодо всіх громадян, радимо росіянам здаватися в полон на гарячу лінію", — додав він.

Нагадаємо, раніше видання Forbes з посиланням на джерела повідомляло, що менш ніж за два тижні після підписання господарем Кремля Володимиром Путіним указу про "часткову" мобілізацію Росію покинуло близько 700 тисяч осіб.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua