• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.1
Спецпроєкти

Верещук анонсувала підготовку кадрів для Криму

Віцепрем’єрка Ірина Верещук повідомила, що дуже скоро українські відомства почнуть готувати кадровий резерв для Криму

Ірина Верещук
Ірина Верещук
Реклама на dsnews.ua

Про це віцепрем'єр-міністр – міністр з реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук сказала на міжвідомчій нараді, передає "ДС" із посиланням на сайт міністерства.

"Перспектива деокупації Криму свідчить про те, що необхідно починати готувати кадри для Криму вже зараз: правоохоронні органи, працівників юстиції, освітян та інших державних службовців. Найближчим часом відповідні відомства отримають доручення готувати кадровий резерв для Криму", — зазначила Верещук.

У нараді взяли участь представники силового блоку, постійна представниця президента в Криму Таміла Ташева, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, народні депутати, а також представники громадських організацій.

Верещук зазначила, що реінтеграція Криму має низку особливостей — це і значна кількість населення, і тривалий період тимчасової окупації. Все це потрібно врахувати при розробці законодавчої бази і під час реінтеграції на практиці.

Нагадаємо, указом президента від 24 березня 2021 року введено в дію рішення РНБО про Стратегію деокупації та реінтеграції АР Крим та м. Севастополя. Того ж року розпорядженням уряду затверджено План заходів з реалізації цієї Стратегії.

Нагадаємо, за словами колишнього командувача військ США в Європі, генерала у відставці Бена Годжеса, Крим буде звільнено до кінця прийдешнього літа, тобто до кінця серпня 2023 року.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua