• USD 29.3
  • EUR 30.6
  • GBP 35.6
Спецпроєкти

Верещук запевнила, що українцям на захопленій частині Херсонщини та Запоріжжя нараховують усі соцвиплати

Кабінет міністрів продовжує нараховувати і виплачувати пенсії та інші соціальні виплати українцям на тимчасово захоплених частинах Херсонської та Запорізької областей

Ірина Верещук
Ірина Верещук
Реклама на dsnews.ua

Про це заявила віцепрем’єрка — міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук, передає "ДС".

"Уряд продовжує нараховувати та виплачувати пенсії й інші соціальні виплати нашим людям на тимчасово окупованих частинах Херсонщини та Запоріжжя. Попри протидію ворога", – написала вона у Telegram.

Верещук зазначила, що є певні проблеми з банківськими картками, банкоматами та доставкою туди готівки, що можна зрозуміти в умовах війни. Але водночас запевнила, що в будь-якому разі гроші нараховуються, тому рано чи пізно ними можна буде скористатися.

"Ми зробимо все можливе, щоб кошти дійшли до людей. Зрештою, і за це, в тому числі, зараз воюють наші хлопці та дівчата із ЗСУ", – додала міністерка.

Як писала "ДС", з 1 липня в Україні планується підвищення пенсійних виплат, надбавок за понаднормовий стаж та інші соціальні виплати для окремих категорій населення.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua