• USD 36.6
  • EUR 39.8
  • GBP 45.1
Спецпроєкти

"Повернути військовим 30 тис грн!" - петиція до Президента швидко набрала необхідні 25 тисяч голосів

Петиція на сайті Президента України щодо повернення військовим доплати у 30 000 гривень набрала необхідні 25 тисяч голосів за три дні. Тепер її повинен розглянути голова держави

Боєць ЗСУ, ілюстративне фото
Боєць ЗСУ, ілюстративне фото
Реклама на dsnews.ua

Понад 26 тисяч українців за три дні підтримали електронну петицію щодо повернення премії у 30 000 гривень для військовослужбовців. ЇЇ було оприлюднено 31 січня, передає "ДС".

"Прошу повернути військовослужбовцям премію 30 000 грн! Знайшли на чому економити! Депутатам збільшуєте заробітню, а військовим зменшуєте ??! Де логіка? Ми чекаємо нової масованої агресії з боку Росії і водночас урізаємо виплати військовим? Ми просимо Захід про зброю та техніку, а в цей же час перетрушуємо гаманці захисників країни?", — йдеться в тексті петиції.

Автори петиції зазначають, що попередню петицію про підвищення премій військовим за рахунок скасування та зняття надбавок народним депутатам підписали 28 тисяч українців. Президент дав розпорядження пропрацювати таку можливість, натомість Уряд ухвалює діаметрально протилежне рішення – багатьом знизити розмір премії або взагалі її скасувати.

"Не можна залазити в кишені тих, від кого сьогодні залежить, чи вдасться втримати державу. Владі потрібно вже навчитись прораховувати свої дії та рішення на декілька кроків вперед", — резюмують автори петиції.

За правилами, електронна петиція, адресована Президентові України, розглядається за умови збору на її підтримку не менш як 25 тисяч підписів громадян протягом не більше трьох місяців з дня оприлюднення петиції.

    Реклама на dsnews.ua