• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 45.3
Спецпроєкти

Ви не страшний, а смішний: Медведєва повчає навіть зрадник України Царьов

Колишній нардеп Олег Царьов закликав третього президента Росії, заступника секретаря Ради безпеки РФ Дмитра Медведєва відповідати своєму статусу, а не бути посміховиськом

Олег Царьов
Олег Царьов / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це Царьов написав на своєму Telegram-каналі, повідомляє "ДС".

Так, екс-ардеп, який перейшов на бік Росії, влаштував вичитку одного з постів Медведєва в Telegram, в якому той відреагував на видачу ордера на арешт нинішнього глави Кремля Володимира Путіна судом у Гаазі.

Олег Царьов звернув увагу, що заступник секретаря Радбезу РФ постійно погрожує Заходу, а також допускає хамські висловлювання з використанням грубих висловів.

Колишній український політик у цому та інших постах Медведєва виділив такі висловлювання як: "говьонний", "обгадився", "fuck off", "тваринний позив на відправлення природних потреб", "Піндостану" та "не обіс*алися".

"По-перше, знову погрози та похвальба. Адже вже багато разів говорили, що на тлі хронічної відсутності дій, погрози дискредитують Росію. Загроз і червоних ліній було так багато, а виконання погроз так мало, що для того, щоб вийти на розумний баланс, треба досить довго давати відповідь мовчки ", — пише Царьов.

Колаборант також нагадав Дмитру Медведєву, що статус президента РФ закріплено за ним довічно, як і за Володимиром Путіним.

"Статус Володимир Володимировича Путіна відрізняється від Вашого лише додаванням одного слова — "чинний". Часто слово "чинний" скорочують, але, проте, різниця тільки в його наявності", — продовжив читати нотації Олег Царев.

За словами зрадника України, "статус президента Росії — найбільшої країни у світі, ядерної держави, накладає певні обмеження і на поведінку, і на промову.

"Дмитре Анатолійовичу, Ви можете бути страшним, але не маєте права бути смішним. Ваша поведінка, те, що ви кажете і, головне, як ви це кажете, відкидає тінь на всю країну. Подумайте над тим, що я написав", — закінчив. свої повчання Царьов.

Нагадаємо, російський пропагандист Володимир Соловйов вимагав, щоб колишній український політик "не влазив" у місцеві внутрішньополітичні "розбірки". Соловйов тоді казав, що Царьов "прос*ав свою Батьківщину і нас вчить".

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua