• USD 36.6
  • EUR 35.2
  • GBP 39.4
Спецпроєкти

"Вигадані перемоги віддаляють справжню": Генштаб закликав не коментувати дії ЗСУ

Генеральний штаб ЗСУ закликав українців, журналістів та блогерів утриматися від коментарів дій українських військових

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в заяві Генштабу, повідомляє "ДС".

"Розуміючи високий рівень суспільного запиту, вважаємо за необхідне вкотре звернутися до кожного, хто свідомо пов’язує свою роботу з інформацією, позиціонує свою діяльність як публічну, має численну аудиторію і користується її довірою: закликаємо усіх і кожного утриматися від домислів і не давати оцінок діям ЗСУ та Сил оборони України загалом", — йдеться у повідомленні.

У Генштабі також нагадали, що тільки військове керівництво має всю повноту інформації про обстановку на передовій і тому лише військові посадові особи можуть надавати цю інформацію.

"Наголошуємо на неприпустимості подвійного трактування стратегічної та оперативної обстановки, що склалася на фронті російсько-української війни, жонглюванні військовою термінологією, намаганнях продукувати власні, нічим не обґрунтовані прогнози. Так само неприпустимою є практика вирізання з контексту заяв окремих осіб, у тому числі офіційних, надання цим заявам різного забарвлення і трактування їх на власний розсуд", — йдеться у заяві.

"Наші мужні воїни майстерно виконують свою роботу і щодня нищать окупантів по усій лінії фронту. Тож давайте і надалі вірити в Українське військо, не ставити під сумнів дії командирів і не слугувати додатковим інструментом в руках російської пропаганди… Слід врешті визнати, що вигадані перемоги не наближають, а лише віддаляють справжню Перемогу, за яку сьогодні б’ється увесь Український народ! Тому саме від усіх нас залежить, як скоро наша Перемога настане", — підкреслили у Генштабі.

Як повідомляла "ДС", у Генштабі ЗСУ дали зведення ситуації на фронті станом на вечір 30 серпня.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua