• USD 29.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.4
Спецпроєкти

Виманюють гроші у родичів полонених військових: Генштаб попередив про новий вид шахрайства

Родичам бійців Збройних сил України — зокрема тих, хто потрапив у полон або вважається безвісті зниклим — почали надходити підозрілі телефонні дзвінки та повідомлення

Родичам військових почали надходити підозрілі телефонні дзвінки та повідомлення
Родичам військових почали надходити підозрілі телефонні дзвінки та повідомлення / Pixabay
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Генштабу ЗСУ, передає "ДС".

"Користуючись емоційним станом рідних та близьких, зловмисники телефонують з прихованих номерів та пропонують за грошову винагороду "надати інформацію" про військового та "сприяти визволенню з полону". Також шахраї намагаються, нібито з метою уточнення, дізнатися особисті дані українських захисників", — кажуть у відомстві.

Генштаб наголошує, що представники ЗСУ або інших органів військового управління чи державних установ не збирають кошти та не вирішують питання звільнення з полону шляхом викупу.

"Питання звільнення військових — у виключній компетенції органів державної влади. Жодного збору коштів з членів сімей та близьких не відбувається. Будьте уважні, не станьте жертвами шахраїв!" — попередили у штабі.

Як писала "ДС", у Тернопільській області затримали чоловіка, який розміщував неправдиві оголошення про продаж військової амуніції, брав гроші та зникав.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua